Siluety

Máte zálibu, která Vás chytla za srdce a chcete se o tom podělit s ostatními? Udělejte to prostřednictvím samolepky na auto provedenou v podobě siluety. Decentní nálepka na Vás prozradí, zda jste fanouškem sportu, včelaření, rybaření či jezdíte na koni, jste hasičem nebo že kromě auta rád(a) jezdíte i na motorce. V nabídce naleznete i samolepky ...

Máte zálibu, která Vás chytla za srdce a chcete se o tom podělit s ostatními? Udělejte to prostřednictvím samolepky na auto provedenou v podobě siluety. Decentní nálepka na Vás prozradí, zda jste fanouškem sportu, včelaření, rybaření či jezdíte na koni, jste hasičem nebo že kromě auta rád(a) jezdíte i na motorce. V nabídce naleznete i samolepky pro automobilové začátečníky či s dekorem květin a motýlů určené hlavně ženám.

Sportovní samolepky na auto nabízíme pro běžce, cyklisty, fotbalisty, hokejisty, golfistylyžaře a snowboardisty nebo pro kulturisty a milovníky bojových sportů.

Samolepky jsou vyráběny v 24 barevných odstínech, vybrané druhy můžete navíc doplnit o vlastní text. Vysoká kvalita a odolnost proti povětrnostním vlivům je u těchto nálepek samozřejmostí.

Zobrazit

Siluety Počet produktů: 70

Podkategorie

 • Běhání

  Stal se běh Vaší velikou zálibou a nedovedete si bez něj představit ani jeden den? Musíte-li však přesto použít i auto, ozdobte jej některou z nabízených samolepek na auto se siluetou běžce, či běžkyně. Pod samolepku lze umístit text dle Vašeho přání či ji zrcadlově obrátit

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro zapálené běžce a běžkyně.

 • Bojové sporty

  Samolepky na auto s tématikou bojových sportů. Vyberte si z naší bohaté nabídky.

  Na Vaše přání Vám na samolepku natiskneme libovolný text o maximální délce třiceti znaků. Nálepky prodáváme ve 4 barevných variantách. Samolepky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a jsou odolné jak vysokým teplotám, tak mrazu i větru.

 • Cvičení, fitness

  Samolepky na auto s motivy cvičení, aerobiku, jógy, fitness, kulturistiky a další.

 • Fotbal

  Originální samolepky na auto určené především fotbalovým fanouškům. Ať už jste aktivním hráčem nebo jen chcete podpořit svůj fotbalový klub - samolepka na auto s motivem fotbalu bude pro Vás to pravé!

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro fotbalisty.

 • Hasiči

  Samolepky na auto s motivem hasičů, hasiček, nebo požárního sportu potěší všechny profesionální i dobrovolné hasiče. Dejte ostatním řidičům vědět, že se věnujete prospěšné věci a ozdobte si své auto některou z nabízených samolepek.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro hasiče. Nabízíme kvalitní samolepky pro profesionální i dobrovolné hasiče, hasičský sport, nebo malé začínající hasiče.

 • Golf

  Samolepky na auto s motivem golfu jsou určeny všem milovníkům tohoto populárního sportu. Silueta golfového hráče vyvedená v některé z 24 nabízených barev vkusně ozdobí Váš vůz.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro golfisty a golfistky.

 • Hokej

  Samolepky na auto se siluetami hokejových hráčů určené všem fanouškům či hráčům tohoto národního sportu. Blíží se hokejový šampionát nebo chcete jen podpořit svůj oblíbený hokejový tým? Samolepky na auto jsou pro Vás tou pravou volbou. 

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro hokejisty.

 • Jízda na kole

  Jezdíte rádi kole? Nabízíme samolepky na auto s motivem kol, cyklistů a závodníků.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro cyklisty a cyklistky.

 • Koně a jezdectví

  Není-li Vaším koníčkem nic menšího než opravdový kůň, máme pro Vás bohatou nabídku samolepek na auto s motivem jezdectví. Nálepky můžete umístit nejen na auto, ale i na speciální box určený pro přepravu koní. A nezapomněli jsme ani na opravdové kovboje :-).

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro milovníky koní.

 • Květiny a motýli

  Samolepky na auto s něžným dekorem květin jsou určeny hlavně ženám. Ozdobte svůj vůz nádhernou samolepkou s motivem květů nebo květinových ornamentů. Na výběr v různých barvách - dokonce i růžové či fialové. Samolepky lze vzájemně kombinovat a vytvářet tak nejrůznější květinová seskupení.

  Samolepky na auto s motivem květin jsou vhodným dárkem pro ženy.

 • Létání a paragliding

  Volný jako pták - samolepky na auto s motivem letadel a létání určené všem příznivcům leteckého sportu. Provozujete vyhlídkové lety nebo si jen rádi stavíte modely letadel? Ozdobte své auto stylovou a originální samolepkou na dané téma.

 • Lyžování a snowboard

  Každý rok netrpělivě vyhlížíte první sníh a těšíte se, až si zajezdíte na lyžích či snowboardu? Pak jsou samolepky na auto s motivem zimních sportů určeny právě pro Vás. 

 • Motorky

  Samolepky na motorky i auta s motivem moto sportu. Jezdíte rádi nejen v autě, ale i na motorce? Dejte ostatním řidičům vědět stylovou samolepkou na auto, že Vás příště potkají na motorce. Vybírat můžete z motivů silničních či crossových motorek, freestyle motocross a dalších.

 • Myslivci

  Samolepky na auto pro myslivce. Věnujete se myslivosti, lovu zvěře, lesnictví či přírodě - zkrátka jste myslivec tělem i duší? Ozdobte si své auto samolepkou s mysliveckou tématikou a dejte vědět svému okolí tím, co Vás baví.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro myslivce.

 • Vodní sporty

  Samolepky na auto určené všem vodákům a milovníkům vodních sportů. Jezdíte na vodu, surfujete nebo se potápíte? Pak si určitě pořiďte některou z našich samolepek na auto s vodáckým motivem. Ahóóój!

 • Rybáři a rybaření

  Jste nadšeným rybářem a na ryby jezdíte také autem? Pak samolepky na auto s rybářskou tématikou a samolepky s motivy kaprů jsou určeny především pro Vás. Z nabízených 24 barevných odstínů vyberte ten motiv, který se k Vašemu vozu hodí nejlépe.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro rybáře.

 • Znak ryby- Ježíš

  Rybičky na auto- katolický symbol- znak ryby

 • Včelaření

  Samolepky na auto s motivem včelaření. Máte včelí farmu, baví Vás včelaření nebo se zabýváte prodejem medu? Ozdobte své auto originální a stylovou samolepkou s včelí tématikou. Pod samolepkou si můžete zvolit i text na přání v délce do 30-ti znaků.

  Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro včelaře a včelařky.

 • Ostatní

  Nenašli jste doposud v naší nabídce nálepku, kterou hledáte? Právě zde naleznete další samolepky na auto s motivy sportu, s nápisy či různými symboly nebo jen textem dle Vašeho přání. na stránku
Zobrazují se 55 – 70 z 70 položek
Zobrazují se 55 – 70 z 70 položek

Samolepky na auto siluety

Dejte vědět celému světu co děláte, čemu se věnujete, co vás zajímá. Samolepky na auto siluety vám umožní ukázat své zájmy. Vyberte si samolepky na auto s motivem rybáře, potápěče, golfisty, motiv květiny, vodních sportů, začátečník za volantem a celou řadu dalších. Vybrat si můžete přes 130 motivů a 24 různých barev.

Proč naše samolepky na auto?

Nabízíme kvalitní samolepky dle vašeho přání. Vybrat si můžete ze stovek motivů. Samolepky jsou na kvalitním papíře, s trvanlivým potiskem. Zákazník si vybere kombinaci obrázku, textu i barvy dle svého přání. Samolepky jsou zasílány v obálce Českou poštou s poštovným za 13 Kč.

Samolepky na auto mají širokou škálu využití nejen v automobilech, ale i na hladké povrchy jako je sklo, zrcadlo a další.

Jak samolepky aplikovat?

Tyto jednoduché samolepky nemají žádný barevný podklad a tak je potřeba, aby jste si vybírali samolepky, jež na vašem voze či ploše, která bude polepená, byla samolepka dobře vidět. Na červený vůz zvolte samolepku žlutou či bílou, apod. Samolepky se aplikují na odmaštěný a suchý povrch. Místo polepu nesmí být ošetřeno voskem.

Povrch automobilu nesmí být rozpálený. Je potřeba dodržet minimální a maximální teplotu při jejich aplikaci na automobil a to +12°C, max +28°C. Ze samolepky se odstraní papír, samolepku si položte na rovnou plochu a nosný papír v ostrém úhlu pomalu odstraňte. Papír se samotným obrázkem na místě kde má být nalepen odstraňujte od horního okraje po celé šířce a přikládejte jej k ploše auta a zároveň uhlazujte. Přilepený motiv ještě jednou uhlaďte tak, aby nikde nebyly vzduchové bubliny. Po aplikaci 2-3 dny se samolepkou nijak nemanipulujte než dojde k jejímu dokonalému přilnutí k vozu.

Dále zde naleznete také samolepky siluet koníčků, jako jsou: jízda na koni, golf, fotbal a další, ale taky i samolepky, které upozorňují na to, že máte v autě dítě.