Rybáři a rybaření

Jste nadšeným rybářem a na ryby jezdíte také autem? Pak samolepky na auto s rybářskou tématikou a samolepky s motivy kaprů jsou určeny především pro Vás. Z nabízených 24 barevných odstínů vyberte ten motiv, který se k Vašemu vozu hodí nejlépe.

Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro rybáře.

Rybáři a rybaření Počet produktů: 2Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek

Samolepky na auto s rybářskými motivy

Pokud si chcete ozdobit Vaše auto, tak neváhejte a pořiďte si jednu ze samolepek. V nabídce naleznete mnoho rybářských motivů, které upozorní ostatní řidiče na to, že jste vášnivým rybářem a milujete ryby. V nabídce naleznete samolepky s motivem ryb, jako například: rybaření, rybář s úlovkem atd. Pochlubte se ostatním řidičům, že jste ulovili kapitální kousek a pořiďte si tuto nálepku.

Technické parametry samolepek na auto

Samolepky jsou vyrobené s kvalitních materiálů a jsou odolné vysokým teplotám, ale taky i mrazu a větru. Klasické samolepky na auto s tématikou rybaření Vás vyjdou na cca 80 Kč. Za dopravu zaplatíte 13 Kč. Samolepky jsou posílané v obálce pomocí České pošty. Platba se provádí bankovním převodem nebo platební kartou. Samolepky jsou dostupné ve dvaceti čtyřech barevných variantách.

Široká nabídka samolepek na auto

V nabídce máme také siluety dalších zálib jako jsou: fotbal, jízdu na koni, lyžování a další, ale taky i samolepky, které upozorňují na to, že vezete v autě svého pejska nebo dítě.